Strona główna > O nas > Specyfika działalności

Specyfika działalności

Mazowieckie Centrum Rehabilitacji "Stocer" Sp. z o.o. to nowoczesna placówka medyczna, której jedynym właścicielem jest Samorząd Województwa Mazowieckiego. Kontynuuje ona działalność medyczną zlikwidowanego  Centrum Rehabilitacji im. prof. M. Weissa "STOCER" SPZOZ – jednej z najlepszych jednostek walczących z chorobami narządu ruchu i kręgosłupa. Dysponuje ona profesjonalnym sprzętem na miarę XXI wieku a także wysokowykwalifikowaną kadrą specjalistów z ogromnym doświadczeniem, dzięki którym jest w stanie skutecznie nieść pomoc zarówno pacjentom dorosłym jak i dzieciom.

W czym się specjalizujemy

Świadczymy kompleksowe, wysokospecjalistyczne usługi rehabilitacyjne i ortopedyczne, udzielając pomocy w schorzeniach i urazach narządu ruchu a w szczegółności kręgosłupa. Z naszej oferty korzystają pacjenci z całego kraju a także z zagranicy. Więcej na ten temat mogą Państwo przeczytać w dziale usługi.

Nasza struktura

W skład Mazowieckiego Centrum Rehabilitacyjnego STOCER Sp. z o.o. wchodzi sześć oddziałów szpitalnych posiadających łącznie 394 łóżka w tym: oddział rehabilitacyjny dla dorosłych, oddział rehabilitacyjny dla dzieci, trzy oddziały urazowo-ortopedyczne oraz oddział intensywnej terapii. Dysponujemy także oddziałem rehabilitacji dziennej dla dorosłych, dwoma oddziałami rehabilitacji dziennej dla dzieci, przychodnią specjalistyczną, pracowniami diagnostycznymi oraz zapleczem  fizjoterapeutycznym.