Strona główna > O nas > Praca, kogo szukamy

Praca, kogo szukamy

75. Mazowieckie Centrum Rehabilitacji STOCER Sp. z o. o. poszukuje pracownika na stanowisko sprzedawcy sprzętu ortopedycznego w szpitalu w Warszawie przy ul. Barskiej. Wymagania: dyplom technika ortopedy lub technika fizjoterapii lub wykształcenie minimum średnie i ukończony kurs z zakresu towaroznawstwa materiałów medycznych i doświadczenie w zakresie sprzedaży sprzętu ortopedycznego. CV proszę przesyłać na adres: kadry-place@stocer.pl, informacje telefoniczne pod nr /22/ 711 90 00 wew. 388

74. Mazowieckie Centrum Rehabilitacji STOCER Sp. z o. o. zatrudni Pielęgniarki Instrumentariuszki do pracy w Bloku Operacyjnym Szpitala Chirurgii Urazowej św. Anny w Warszawie. (kopia)

Pliki do pobrania:

73. Konkurs ofert na udzielanie świadczeń zdrowotnych przez lekarza w Oddziale Chorób Wewnętrznych, Oddziale Kardiologii i Izbie Przyjęć Szpitala Kolejowego im. dr med. Włodzimierza Roeflera w Pruszkowie 2-4 kontrakty.

72. Mazowieckie Centrum Rehabilitacji STOCER Sp. z o. o. zatrudni Pielęgniarkę/ Pielęgniarza do pracy w Oddziale Neurologicznym na podstawie umowy o pracę lub umowy cywilnoprawnej (kontrakt).

Pliki do pobrania:

71. Mazowieckie Centrum Rehabilitacji STOCER Sp. z o. o. zatrudni w trybie pilnym pracownika na stanowisko: Salowa/Salowy do pracy w Bloku Operacyjnym Szpitala Kolejowego im. dr med. Włodzimierza Roeflera w Pruszkowie Sp. z o.o.

Pliki do pobrania:

70. Mazowieckie Centrum Rehabilitacji STOCER Sp. z o. o. zatrudni operatora procesu sterylizacji do pracy w Centralnej Sterylizacji w Szpitalu Kolejowym im. dr med. Włodzimierza Roeflera w Pruszkowie Sp z o. o.

Pliki do pobrania:

69. Mazowieckie Centrum Rehabilitacji „STOCER” Sp. z o.o. ul. Wierzejewskiego 12, 05-510 Konstancin-Jeziorna poszukuje: Sekretarka Medyczna do Działu Rejestracji

Pliki do pobrania:

68. Mazowieckie Centrum Rehabilitacji „Stocer” sp. zoo. zatrudni pracownika na stanowisko rejestratorki medycznej w Przychodni Specjalistycznej w Szpitalu przy ul .Barskiej 16/20.

Pliki do pobrania:

67. OGŁOSZENIE O KONKURSIE OFERT na udzielanie świadczeń zdrowotnych fizjoterapeutycznych w Zakładzie Rehabilitacji Leczniczej Szpitala im. prof. M. Weissa Mazowieckiego Centrum Rehabilitacji "Stocer" Sp. z o.o. Oddział w Chylicach

66. OGŁOSZENIE O KONKURSIE OFERT na: świadczenie usług medycznych w zakresie dyżurów lekarskich pełnionych w Izbie Przyjęć i Oddziale Chorób Wewnętrznych